Studentet Shqiptare

Our Facebook Page

Studentet Shqiptare @ Facebook
Studentet Shqiptare iu keshillojne:
www.daci-lawfirm.com
Kėrko
 
 

Display results as :
 

 


Rechercher Advanced Search

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

© Albanian Students Info (Te gjitha te drejtat e rezervuara-Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi) Krijuar nga: Organizata Nuova Generazione Albanese
Kontakt :
Keywords

Qendra Albanian Students Info
Sė shpejti klipi i Sonit me kėngėtarin libanez

19.12.14 10:48 nga WebStaf

[You must be registered and logged in to see this image.]


Soni Malaj ka lajmėruar tė gjithė fansat, se sė shpejti ata do tė dėgjojnė kėngėn e saj mė tė re, nė bashkėpunim me kėngėtarin nga Libani, Saad Ramadan.

Ndonėse ka kohė qė kėngėtarėt kanė lajmėruar bashkėpunimin mes tyre, ata kanė bėrė me dije se videoklipi do tė dalė sė shpejti.

Kėngėtari nga Libani ėshtė ndėr mė tė suksesshmit nė vendin e tij, me mijėra fansa nė rrjetet sociale.

Komentet: 0

Joni Peēi i “fut duart” Ēiljetės

15.12.14 11:29 nga WebStaf

[You must be registered and logged in to see this image.]

TIRANE - Sivjet kėngėtarja Ēiljeta Xhilaga ėshtė treguar shumė bujare me fansat e saj. Te “Kėnga Magjike” ajo ka vendosur qė tė dalė komplet transparente. Nė konkurrimin tek “E diela Shqiptare”, Ēiljeta kishte veshur njė fustan tė bardhė krejtėsisht dantellė, duke bėrė qė tė flitej mė shumė pėr veshjen sesa pėr kėngėn e saj. Ndėrsa pėr netėt te “Pallati i Kongreseve”, Ēiljeta nuk tradhtoi dantellat, por ngjyrėn. Tashmė ajo kishte zgjedhur tė njėjtin model, por me ngjyrė tė zezė, njė veshje gjithashtu shumė seksi. Ajo qė …

[ Mė shumė ]

Komentet: 1

Barka e migrantėve tė shpėtuar, foto e vitit pėr Time

15.12.14 11:23 nga WebStaf

[You must be registered and logged in to see this image.]

Romė, 10 dhjetor 2014 - Edhe njė foto italiane ėshtė mes dhjetė tė pėrzgjedhurave nga Time pėr tė ilustruar vitin 2014.  Dėshmon njė shpėtim migrantėsh nė Kanalin e Sicilisė dhe ėshtė bėrė nė qershor nga Massimo Sestini.

“Ajo barkė e tejmbushur - shkruan e pėrjavshmja amerikane - ėshtė njė kompozim i jashtėzakonshėm, qė nė njė fotogramė tregon dėshpėrimin dhe rreziqet qė dhjetėra mijėra persona nga Lindja e Mesme dhe Afrika pėrjetojnė pėr tė gjetur njė jetė mė tė mirė nė Evropė”. Njė pėrpjekje qė pėr mijėra prej …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Cuculi: Marines "Je yll qe ecen ne toke"

11.12.14 16:00 nga WebStaf

[You must be registered and logged in to see this image.]


TIRANE - Derbi i 140-tė i kryeqytetit, i zhvilluar mė 8 dhjetor ka dhuruar njė spektakėl tė denjė, duke dalė jashtė ēdolloj pritshmėrie. Kėtė takim e kanė ndjekur shumė personazhe tė ndryshėm tė politikės, artit dhe televizionit. Pjesė e kėsaj kategorie ka qenė edhe moderatorja e emisionit “Procesi Sportiv”, Marina Vjollca, e cila e ka ndjekur derbin pranė dashamirėsve tė Partizanit. Por, disa orė mė vonė, nė emisionin qė ajo drejton, mes tė ftuarve ka pasur edhe mbrojtėsin e Partizanit, Ardian Cuculi, i cili nė verė …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

E ėmbla Xhensila

11.12.14 13:11 nga WebStaf

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kėngėtarja nga Shqipėria, Xhensila Myrtezaj siē duket kohėve tė fundit po kalon ditė tė mira pasi qė shpesh poston foto nė rrjetin social Instagram.

Ajo tashmė ėshtė njėra ndėr pjesėmarrėset nė spektaklin e madh ‘Dancing With me’ku nė krahėt e saj ka kėngėtarin ‘Elgit Doda’

Ky i fundit pėrmes njė fotoje nė Instagram na bėri tė kuptojmė qė sė shpejti do tė ket njė projekt tė ri pasi qė nė mbishkrimin e fotos thuhej ‘Mė nė fund nė studio’[ Mė shumė ]

Komentet: 0

identifikimi

Harrova fjalkalimin
 
 
Or
 
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor :: 1 Bot

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 96 mė 31.01.10 22:21
Statistikat
Forumi ka 2534 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri GuRbEtQaRi

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 25 artikuj v 24 temat
Gallery


Sondazh

Kush do tė jetė fitues i ēmimit "Topi i Artė"?

60% 60% [ 3 ]
40% 40% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 5

Statistikat
REKORDI ONLINE
Anetare 12
Vizitore  8
Gjithsej  96
ANETAREt.
Anetare sot: 8
Anetare dje: 1
Gjithsej:      2534
I fundit: http://studenti.catsboard.com/u2548
ALB-STUD FILLOI:
    14.02.07 20:19

Most active topic starters
WebStaf
 
Lek
 

Top posting users this month