Studentet Shqiptare

Ora ėshtė 12.12.18 19:23

Sport

 • Njoftim & Ngjitės
 • 11122014
   Global announcement:
  Mire se erdhet ne Studentet Shqiptare!

  Regjistrimi ne kete forum eshte i mundur per te gjithe! Ne insistojme qe rregullat e meposhtme te lexohen dhe respektohen. Eshte detyre e juaja te shikoni here pas here kete seksion pasi mund te kete modifikime. Thyerja e rregullores se meposhtme mund te rezultoje ne nje Paralajmerim & Verejtje ose Ban ne varesi te situates. Te gjitha vendimet e Administratorit & Moderatoreve jane perfundimtare!

  Gjuha e forumit eshte gjuha shqipe dhe perdorimi i gjuheve te tjera ne kete forum eshte i ndaluar.

  1. Sjellja ne...

  nga WebStaf - Komentet: 0 - Shikime: 673
 • Temat
 • 15122014
  U hodh shorti i Champions League.

  Kėta janė pėrballjet nė fazėn e 1/16 tė Finales

  PSG - Chelsea

  Manchester City - Barcelona

  Bayer Leverkusen - Atletico Madrid

  Juventus - Borussia Dortmund

  Schalke - Real Madrid

  Shahktar - Bayern Munich

  Arsenal - Monaco

  Basel - Porto

  Sot nė orėn 12.00 nė Nyon tė Zvicrės hidhet shorti pėr fazėn e 1/16 tė finales sė Ligės sė Kampioneve.

  Skuadrat e kualifikuara nga grupet sot do tė mėsojnė kundėrshtarėt e tyre.

  Kėto skuadra janė ndarė paraprakisht...

  nga WebStaf - Komentet: 0 - Shikime: 713
 • 15122014
  Pas akuzave tė njėpasnjėshme ndaj Luan Shabanit pėr pozitivitetin e sportistėve shqiptarė nė Botėrorin e Peshėngritjes nė Kazakistan vjen reagimi i Federatės Greke tė Peshėngritjes.

  Nė mungesė tė Pirro Dhimės, presidentit tė kėsaj federate, zėdhėnėsi i saj Tasho Papakristo bėn publik qėndrimin e kėsaj federate pėr akuzat e palės shqiptare ndaj Luan Shabanit.

  “Ekipi pėrfaqėsues i peshėngritjes shqiptare, erdhi nė Greqi pėr dy muaj gjatė verės pėr t’u stėrvitur bashkė me pėrfaqėsuesen tonė. Shpenzimet pėr qėndrimin e tyre mbuloheshin nga vetė ata. Se ēfarė thonė tani shqiptarėt...

  nga WebStaf - Komentet: 0 - Shikime: 397
 • 15122014
   
  Superiore, Alban Hoxha vendos rekord tė ri: Pėson gol pas 1084 minutash
  Tirana mundi 2-0 Skėndėrbeun duke harruar menjėherė dėshtimin nė derbin kryeqytetas, ndėrkohė qė Partizani u mund 1-0 nė Vlorė nga Flamurtari.

  Por tė kuqtė e Duros ngushėllohen me rekordin e ri tė portierit Alban Hoxha, i cili pėsoi gol pas 1.084 minutash lojė.

  Ka qenė goli i Ardit Shehajt nė minutėn e ‘85 ai qė vulosi humbjen e Partizanit, qė rrėzoi fortesėn e portierit Alban Hoxha, i cili nuk pėsonte gol qė nga ndeshja e javės sė dytė me Apoloninė.

  Gjithsesi, me 1.084 minuta pa pėsuar gol, 27-vjeēari i Partizanit arrin tė thyejė rekordin 30-vjeēar tė ish-portierit...

  nga WebStaf - Komentet: 0 - Shikime: 328
 

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt

Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
 • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
 • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
 • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
 • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
 • Njoftim Njoftim
 • Ngjitės Ngjitės
 • Global announcement Global announcement