Studentet Shqiptare

Ora ėshtė 12.12.18 20:50

Metropol

 • Njoftim & Ngjitės
 • 11122014
   Global announcement:
  Mire se erdhet ne Studentet Shqiptare!

  Regjistrimi ne kete forum eshte i mundur per te gjithe! Ne insistojme qe rregullat e meposhtme te lexohen dhe respektohen. Eshte detyre e juaja te shikoni here pas here kete seksion pasi mund te kete modifikime. Thyerja e rregullores se meposhtme mund te rezultoje ne nje Paralajmerim & Verejtje ose Ban ne varesi te situates. Te gjitha vendimet e Administratorit & Moderatoreve jane perfundimtare!

  Gjuha e forumit eshte gjuha shqipe dhe perdorimi i gjuheve te tjera ne kete forum eshte i ndaluar.

  1. Sjellja ne...

  nga WebStaf - Komentet: 0 - Shikime: 674
 • Temat
 • 19122014
  [You must be registered and logged in to see this image.]

  Soni Malaj ka lajmėruar tė gjithė fansat, se sė shpejti ata do tė dėgjojnė kėngėn e saj mė tė re, nė bashkėpunim me kėngėtarin nga Libani, Saad Ramadan.

  Ndonėse ka kohė qė kėngėtarėt kanė lajmėruar bashkėpunimin mes tyre, ata kanė bėrė me dije se videoklipi do tė dalė sė shpejti.

  Kėngėtari nga...

  nga WebStaf - Komentet: 0 - Shikime: 790
 • 15122014
  [You must be registered and logged in to see this image.]
  TIRANE - Sivjet kėngėtarja Ēiljeta Xhilaga ėshtė treguar shumė bujare me fansat e saj. Te “Kėnga Magjike” ajo ka vendosur qė tė dalė komplet transparente. Nė konkurrimin tek “E diela Shqiptare”, Ēiljeta kishte veshur njė fustan tė bardhė krejtėsisht dantellė, duke bėrė qė tė flitej mė shumė pėr veshjen sesa pėr kėngėn e saj. Ndėrsa pėr netėt te “Pallati...

  nga WebStaf - Komentet: 1 - Shikime: 700
 • 15122014
   
  Njė fotografi e Mario Sestinit gjatė operacionit Mare Nostrum ėshtė pėrzgjedhur mes dhjetė mė pėrfaqėsueset e vitit nga e pėrjavshmja amerikane. “Dallon dėshpėrimin dhe lumturinė e tyre
  [You must be registered and logged in to see this image.]
  Romė, 10 dhjetor 2014 - Edhe njė foto italiane ėshtė mes dhjetė tė pėrzgjedhurave nga Time pėr tė ilustruar vitin 2014.  Dėshmon njė shpėtim migrantėsh nė Kanalin e Sicilisė dhe ėshtė bėrė nė qershor nga Massimo Sestini.

  “Ajo barkė e tejmbushur - shkruan e pėrjavshmja amerikane - ėshtė njė kompozim...

  nga WebStaf - Komentet: 0 - Shikime: 722
 • 11122014
   
  Derbi, Cuculi foto me Marinėn nė “Instagram”: ‘Je yll qė ecėn nė tokė’
  [You must be registered and logged in to see this image.]

  TIRANE - Derbi i 140-tė i kryeqytetit, i zhvilluar mė 8 dhjetor ka dhuruar njė spektakėl tė denjė, duke dalė jashtė ēdolloj pritshmėrie. Kėtė takim e kanė ndjekur shumė personazhe tė ndryshėm tė politikės, artit dhe televizionit. Pjesė e kėsaj kategorie ka qenė edhe moderatorja e emisionit “Procesi Sportiv”, Marina Vjollca, e cila...

  nga WebStaf - Komentet: 0 - Shikime: 835
 • 11122014
  [You must be registered and logged in to see this image.]
  Kėngėtarja nga Shqipėria, Xhensila Myrtezaj siē duket kohėve tė fundit po kalon ditė tė mira pasi qė shpesh poston foto nė rrjetin social Instagram.

  Ajo tashmė ėshtė njėra ndėr pjesėmarrėset nė spektaklin e madh ‘Dancing With me’ku nė krahėt e saj ka kėngėtarin ‘Elgit Doda’

  Ky i fundit pėrmes njė fotoje nė Instagram na bėri tė kuptojmė qė sė shpejti do tė...

  nga WebStaf - Komentet: 0 - Shikime: 725
 • 11122014
  [You must be registered and logged in to see this image.]
  Kėngėtarja shkupjane Tuna Sejdiu, po merr pjesė nė “Dance with the stars”. Ajo ndihet e lumtur nė kėtė show televiziv, dhe po mundohet tė jepė maksimumin e saj, pėr tė dal mirė para bulikut.

  Krahas saj, duke i ofruar mbėshtetje qėndron edhe nėna e saj.

  “Sa mė shumė qė rritem, aq mė shumė...

  nga WebStaf - Komentet: 0 - Shikime: 535
 • 11122014
   
  qė mė ofroi 1 milion euro
  [You must be registered and logged in to see this image.]
  Personazhi i njohur nė rrjetet sociale por jo vetėm, Kallashi njoftoi se pas dhuratės sė makinės Porsche qė kushton rreth 100 mijė euro, mėngjesin tjetėr e ka pritur njė tjetėr surprizė. Ajo thotė se njė politikan i ka ofruar njė milion euro.

  “Nuk ėshtė e vėrtetė se politikani mė ka afruar njė milion euro pėr njė natė nė shtrat,...

  nga WebStaf - Komentet: 0 - Shikime: 331
 • 11122014
   
  Ja si tė trajtoni dhe pėrdhunoni skllavet seksuale
  [You must be registered and logged in to see this image.]
  IRAK – Militantėt e ISIS duhet tė respektojnė rregullat e shkruara nė njė manual tė veēantė pėr mėnyrėn se si duhet tė sillen me skllavet seksuale. Nė dokument shpjegohet me detaje mėnyra se si duhet tė pėrdhunohen, rrihen dhe shiten vajzat e kapura rob, pa marrė parasysh nėse janė tė rritura apo vajza tė vogla.

  Mėsohet se manuali ėshtė ndėrtuar nė formėn e pyetjeve dhe...

  nga WebStaf - Komentet: 0 - Shikime: 257
 

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt

Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
 • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
 • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
 • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
 • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
 • Njoftim Njoftim
 • Ngjitės Ngjitės
 • Global announcement Global announcement