Studentet Shqiptare

Ora ėshtė 18.01.19 10:24

Universitetet nė Shqipėri

 • Universitetet nė Shqipėri

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Njoftim & Ngjitės
 • 11122014
   Global announcement:
  Mire se erdhet ne Studentet Shqiptare!

  Regjistrimi ne kete forum eshte i mundur per te gjithe! Ne insistojme qe rregullat e meposhtme te lexohen dhe respektohen. Eshte detyre e juaja te shikoni here pas here kete seksion pasi mund te kete modifikime. Thyerja e rregullores se meposhtme mund te rezultoje ne nje Paralajmerim & Verejtje ose Ban ne varesi te situates. Te gjitha vendimet e Administratorit & Moderatoreve jane perfundimtare!

  Gjuha e forumit eshte gjuha shqipe dhe perdorimi i gjuheve te tjera ne kete forum eshte i ndaluar.

  1. Sjellja ne...

  nga WebStaf - Komentet: 0 - Shikime: 679
 • Temat
 • 15122014


  Ministria e Arsimit dhe Sportit nėnshkroi sot marrėveshjen e mirėkuptimit me kompaninė austriake “Bit Media” pėr krijimin e sistemit EMIS (Education Management Information System) me qėllim administrimin e informacionit arsimor, nė tė gjitha shkollat shqiptare , i cili do tė jetė i menaxhuar nė nivel qendror nga MAS.

  Marrėveshja u nėnshkrua nga Ministrja Lindita Nikolla dhe Drejtori i Pėrgjithshėm i “Bit Media”, Walter Khom nė Ministrinė e Arsimit dhe Sportit.

  Gjatė fjalės sė saj, Ministrja Nikolla tha se pėrdorimi i kėtij sistemi do tė ēojė nė reduktimin e kostove...

  nga WebStaf - Komentet: 0 - Shikime: 423
 • 15122014
  [You must be registered and logged in to see this image.]
  Ministria e Arsimit dhe Sportit prezantoi sot, analizėn e masave tė marra nė arsimin e lartė pėr vitin 2014-tė.

  Gjatė fjalės sė saj, Ministrja Lindita Nikolla deklaroi se kjo analizė tregon se ndėrhyrjet nė kuota dhe tarifa jo vetėm kanė qen tė konsultuara, por kanė qen edhe ndėrhyrje efikase qė kanė pėrmirėsuar, ndėr...

  nga WebStaf - Komentet: 0 - Shikime: 360
 

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt

Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
 • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
 • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
 • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
 • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
 • Njoftim Njoftim
 • Ngjitės Ngjitės
 • Global announcement Global announcement