Studentet Shqiptare

Ora ėshtė 18.01.19 10:23

Arsimi nė Kosovė

 • Njoftim & Ngjitės
 • 11122014
   Global announcement:
  Mire se erdhet ne Studentet Shqiptare!

  Regjistrimi ne kete forum eshte i mundur per te gjithe! Ne insistojme qe rregullat e meposhtme te lexohen dhe respektohen. Eshte detyre e juaja te shikoni here pas here kete seksion pasi mund te kete modifikime. Thyerja e rregullores se meposhtme mund te rezultoje ne nje Paralajmerim & Verejtje ose Ban ne varesi te situates. Te gjitha vendimet e Administratorit & Moderatoreve jane perfundimtare!

  Gjuha e forumit eshte gjuha shqipe dhe perdorimi i gjuheve te tjera ne kete forum eshte i ndaluar.

  1. Sjellja ne...

  nga WebStaf - Komentet: 0 - Shikime: 679
 • Temat
 • 15122014
  Ministri i Arsimit, Shkencės dhe Teknologjisė, z. Arsim Bajrami ka pritur nė takim ambasadorin e Britanisė sė Madhe nė Prishtinė, z. Ian Cliff, me tė cilin bisedoi rreth prioriteteve qė ka pėr zhvillimin e arsimit nė vend.

  Ministri Bajrami tha se do t'i kushtojė rėndėsi tė gjitha niveleve tė arsimit, duke filluar nga ai parashkollor e deri te niveli i arsimit universitar. Ai tha se tashmė Kosova qėndron mirė sa i pėrket hapėsirave shkollore, prandaj tha se puna do tė jetė e koncentruar nė ngritjen e cilėsisė.
  [You must be registered...

  nga WebStaf - Komentet: 0 - Shikime: 391
 

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt

Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
 • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
 • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
 • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
 • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
 • Njoftim Njoftim
 • Ngjitės Ngjitės
 • Global announcement Global announcement