Studentet Shqiptare

Ora ėshtė 18.01.19 10:40

Shqipėria

 • Njoftim & Ngjitės
 • 11122014
   Global announcement:
  Mire se erdhet ne Studentet Shqiptare!

  Regjistrimi ne kete forum eshte i mundur per te gjithe! Ne insistojme qe rregullat e meposhtme te lexohen dhe respektohen. Eshte detyre e juaja te shikoni here pas here kete seksion pasi mund te kete modifikime. Thyerja e rregullores se meposhtme mund te rezultoje ne nje Paralajmerim & Verejtje ose Ban ne varesi te situates. Te gjitha vendimet e Administratorit & Moderatoreve jane perfundimtare!

  Gjuha e forumit eshte gjuha shqipe dhe perdorimi i gjuheve te tjera ne kete forum eshte i ndaluar.

  1. Sjellja ne...

  nga WebStaf - Komentet: 0 - Shikime: 679
 • Temat
 • 19122014
  Cdo shqiptar i cili do tė kualifikohet pėr marrjen e njė vize amerikane do ta ketė atė pėr njė periudhė 3-vjeēare. Gjatė njė interviste nė “Top Story”, ambasadori amerikan nė largim Alexander Arvizu u shpreh se nga dita e djeshme tė gjithė aplikantėt qė fitojnė njė vize tė disa kategorive tani do tė qėndrojnė nė SHBA pėr tre vite dhe jo njė sic ishte mė parė.

  "Duke nisur nga sot, do tė doja shumė qė shefi i zyrės konsullore tė ishte kėtu, por ne kemi njė politik tė re qė do tė zbatohet. Deri mė sot shqiptarėt qė janė kualifikuar pėr vizat mė popullore, pra vizat B1, B2, vizat turistike,...

  nga WebStaf - Komentet: 0 - Shikime: 771
 • 15122014
  Krerėt e komunave, debitorė tė energjisė. Ēela: 637 mijė dollarė borxhe

  Operatori i Shpėrndarjes ka bėrė publike tė tjera fakte qė tregojnė se abuzuesit mė tė mėdhenj tė energjisė janė njerėzit e veshur me pushtet.

  Drejtori i pėrgjithshėm, Ardian Ēela zbuloi se janė me dhjetėra kryetarė komunash, tė cilėt prej vitesh nuk kanė paguar faturat personale tė energjisė, me njė dėm prej qindra mijėra eurosh.

  “Janė mbi 637 mijė dollarė detyrime personale tė prapambetura tė kryetarėve tė komunave nė rang...

  nga WebStaf - Komentet: 0 - Shikime: 286
 • 11122014
   
  Qeveria pėrmbush angazhimin e saj ndaj prodhuesve tė vegjėl tė energjisė, KESH shlyen 11 mln USD
  [You must be registered and logged in to see this image.]

  Qeveria ka marrė masat pėr tė pėrmbushur angazhimin e saj pėr shlyerjen e borxheve tė akumuluara ndaj prodhuesve privat tė energjisė elektrike. Koorporata Elektroenergjitike Shqiptare (KESH) ka filluar likuidimin e njė pjese tė pagesave tė prapambetura tė HEC-eve.
  Gjatė ditėve tė fundit ėshtė bėrė e mundur likuidimi i mbi 11 milion...

  nga WebStaf - Komentet: 0 - Shikime: 412
 • 11122014
   
  Shtyhet gjyqi i Kostandin Xhuvanin, as i pandehuri, as avokati nuk paraqiten nė seancė
  [You must be registered and logged in to see this image.]
  TIRANĖ – Nis me shtyrje, gjykimi ndaj Kostandin Xhuvanit, gjykim qė pritej tė zhvillohej paraditen e sotme nė Gjykatėn e Tiranės, pasi as avokati Ardian Leka, as vetė i pandehuri nuk janė paraqitur nė seancė. Seanca e radhės ėshtė vendosur tė mbahet mė 23 dhjetor.

  Kostandin Xhuvani akuzohet pėr vrasjen e katėr personave nė lokalin...

  nga WebStaf - Komentet: 0 - Shikime: 337
 • 11122014
   
  “10 deputetė tė PD-sė i kėrkuan Nafiz Bezhanit dosjen e Berishės”
  [You must be registered and logged in to see this image.]
  Nga: DARINA TANUSHI*
  TIRANE - Politika shqiptare po diskuton kėto ditė mbi njė temė tė shumėpėrmendur nė kėto 24 vjet demokraci, hapjen e dosjeve tė Sigurimit tė Shtetit. Madje, dy prej deputetėve tė opozitės, Mesila Doda dhe Shpėtim Idrizi kanė depozituar nė Kuvend njė projektligj pėr hapjen e dosjeve. Idenė...

  nga WebStaf - Komentet: 0 - Shikime: 331
 

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt

Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
 • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
 • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
 • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
 • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
 • Njoftim Njoftim
 • Ngjitės Ngjitės
 • Global announcement Global announcement