Studentet Shqiptare

Joni Peēi i “fut duart” Ēiljetės

Shko poshtė

15122014

Mesazh 

Studenti-D@ri Joni Peēi i “fut duart” Ēiljetės
[You must be registered and logged in to see this image.]
TIRANE - Sivjet kėngėtarja Ēiljeta Xhilaga ėshtė treguar shumė bujare me fansat e saj. Te “Kėnga Magjike” ajo ka vendosur qė tė dalė komplet transparente. Nė konkurrimin tek “E diela Shqiptare”, Ēiljeta kishte veshur njė fustan tė bardhė krejtėsisht dantellė, duke bėrė qė tė flitej mė shumė pėr veshjen sesa pėr kėngėn e saj. Ndėrsa pėr netėt te “Pallati i Kongreseve”, Ēiljeta nuk tradhtoi dantellat, por ngjyrėn. Tashmė ajo kishte zgjedhur tė njėjtin model, por me ngjyrė tė zezė, njė veshje gjithashtu shumė seksi. Ajo qė Ēiljeta vė nė plan tė parė gjithnjė, ėshtė dekolteja, qė edhe kėtė radhė ėshtė mjaft e zbuluar, ndėrkohė qė paparaci ynė ka kapur kėtė moment nė paskuinta, teksa stilisti i saj Joni Peēi po i bėn edhe rregullimet e fundit tė fustanit tė krijuar prej tij. Por ajo qė tė bie nė sy dhe lė vend pėr interpretim, ėshtė vėnia e duarve te gjoksi i Ēiljetės, qė gjithsesi nuk besojmė se ka pasur ndonjė qėllim tjetėr, pėrveē se tė rregullojė fustanin. Dhe, pas gjithė kėsaj vemendjeje pėr pamjen, duhet thėnė se Ēiljeta konkurron me njė kėngė shumė tė bukur, njė baladė tė ndjerė dashurie.

(er.nu/panoramaplus/BalkanWeb)
avatar
WebStaf
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 67
Age : 32
Vendndodhja : Tirane
Profesioni : Ne pune
Respektimi i Regullores :
Reputation : 0
Registration date : 08/08/2012

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Joni Peēi i “fut duart” Ēiljetės :: Komentet

avatar

Mesazh prej 15.12.14 11:30 nga WebStaf

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi