Studentet Shqiptare

Liga e Kampioneve, ja pėrballjet

Shko poshtė

15122014

Mesazh 

Studenti-D@ri Liga e Kampioneve, ja pėrballjet
U hodh shorti i Champions League.

Kėta janė pėrballjet nė fazėn e 1/16 tė Finales

PSG - Chelsea

Manchester City - Barcelona

Bayer Leverkusen - Atletico Madrid

Juventus - Borussia Dortmund

Schalke - Real Madrid

Shahktar - Bayern Munich

Arsenal - Monaco

Basel - Porto

Sot nė orėn 12.00 nė Nyon tė Zvicrės hidhet shorti pėr fazėn e 1/16 tė finales sė Ligės sė Kampioneve.

Skuadrat e kualifikuara nga grupet sot do tė mėsojnė kundėrshtarėt e tyre.

Kėto skuadra janė ndarė paraprakisht nė dy vazo.

Skuadrat e vazos sė parė nuk do tė donin qė tė pėrballeshin me Juventus dhe Manchester City, tė dyja nė vazon e dytė./albeu.com/ [You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
WebStaf
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 67
Age : 32
Vendndodhja : Tirane
Profesioni : Ne pune
Respektimi i Regullores :
Reputation : 0
Registration date : 08/08/2012

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi