Studentet Shqiptare

Tuna prezanton shoqen mė tė mirė qė ka pasur ndonjėherė

Shko poshtė

11122014

Mesazh 

Studenti-D@ri Tuna prezanton shoqen mė tė mirė qė ka pasur ndonjėherė
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kėngėtarja shkupjane Tuna Sejdiu, po merr pjesė nė “Dance with the stars”. Ajo ndihet e lumtur nė kėtė show televiziv, dhe po mundohet tė jepė maksimumin e saj, pėr tė dal mirė para bulikut.

Krahas saj, duke i ofruar mbėshtetje qėndron edhe nėna e saj.

“Sa mė shumė qė rritem, aq mė shumė e kam kuptuar se nėna ime ėshtė shoqja ime mė e mirė qė kam pasur ndonjėherė”, ka shkruar Tuna.
[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebStaf
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 67
Age : 32
Vendndodhja : Tirane
Profesioni : Ne pune
Respektimi i Regullores :
Reputation : 0
Registration date : 08/08/2012

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi